Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1812ER681K
Permintaan Quote
Melayu
5237408Image ISC1812ER681K.Dale / Vishay
ISC1812ER681K
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    ISC1812ER681K
  • Penerangan
    FIXED IND 680UH 76MA 12 OHM SMD
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    40 @ 796kHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1812 (4532 Metric)
  • Nama lain
    ISC1812ER681K-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    796kHz
  • inductance
    680µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    2.6MHz
  • Penerangan terperinci
    680µH Shielded Wirewound Inductor 76mA 12 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    12 Ohm Max
  • Rating Semasa
    76mA