Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1812ET100K
Permintaan Quote
Melayu
3898365Image ISC1812ET100K.Dale / Vishay
ISC1812ET100K
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    ISC1812ET100K
  • Penerangan
    FIXED IND 10UH 279MA 900 MOHM
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    50 @ 2.52MHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Iron Powder
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    10µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    25MHz
  • Penerangan terperinci
    10µH Shielded Wirewound Inductor 279mA 900 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    900 mOhm Max
  • Rating Semasa
    279mA