Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1812RV221J
Permintaan Quote
Melayu
6115045Image ISC1812RV221J.Dale / Vishay
ISC1812RV221J
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    ISC1812RV221J
  • Penerangan
    FIXED IND 220UH 105MA 6.3 OHM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    40 @ 796kHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Ferrite
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    796kHz
  • inductance
    220µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    4.2MHz
  • Penerangan terperinci
    220µH Shielded Wirewound Inductor 105mA 6.3 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    6.3 Ohm Max
  • Rating Semasa
    105mA