Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ISC1812RV560J
Permintaan Quote
Melayu
4590444Image ISC1812RV560J.Dale / Vishay
ISC1812RV560J
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    ISC1812RV560J
  • Penerangan
    FIXED IND 56UH 173MA 2.34 OHM
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Toleransi
    ±5%
  • Saiz / Dimensi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    50 @ 2.52MHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bahan - Teras
    Ferrite
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    56µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    8MHz
  • Penerangan terperinci
    56µH Shielded Wirewound Inductor 173mA 2.34 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    2.34 Ohm Max
  • Rating Semasa
    173mA