Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > LVR01R0100FS70
Permintaan Quote
Melayu
4983234Image LVR01R0100FS70.Dale / Vishay
LVR01R0100FS70
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LVR01R0100FS70
  • Penerangan
    RES 0.01 OHM 1% 1W AXIAL WW
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±1000ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.115" Dia x 0.427" L (2.92mm x 10.85mm)
  • Siri
    LVR
  • Mod panel
    10 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    LVRA-.01TR
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Current Sense, Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    10 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound