Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RCP1206W680RJS2
Permintaan Quote
Melayu
5185284Image RCP1206W680RJS2.Dale / Vishay
RCP1206W680RJS2
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RCP1206W680RJS2
  • Penerangan
    RES SMD 680 OHM 5% 2.4W 1206
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±150ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
  • Siri
    RCP
  • Mod panel
    680 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2.4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    19 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.025" (0.64mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    680 Ohms ±5% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film