Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RLR07C1001FSB14
Permintaan Quote
Melayu
4788424Image RLR07C1001FSB14.Dale / Vishay
RLR07C1001FSB14
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RLR07C1001FSB14
  • Penerangan
    RES 1K OHM 1% 1/4W AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
  • Siri
    Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
  • Mod panel
    1 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    1135-1100-MIL
    RLR07C1001FSB14-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Military, Moisture Resistant, Weldable
  • Kadar kegagalan
    S (0.001%)
  • Penerangan terperinci
    1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film