Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RLR07C6983FPRSL
Permintaan Quote
Melayu
RLR07C6983FPRSL
  • Nombor Bahagian
    RLR07C6983FPRSL
  • Penerangan
    RES 698K OHM 1% 1/4W AXIAL
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
  • Mod panel
    698 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Nama lain
    RLR07C6983FPRSL-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 150°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Kadar kegagalan
    P (0.1%)
  • Penerangan terperinci
    698 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film