Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RN50C2871FRE6
Permintaan Quote
Melayu
3043441Image RN50C2871FRE6.Dale / Vishay
RN50C2871FRE6
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RN50C2871FRE6
  • Penerangan
    RES 2.87K OHM 1/20W 1% AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
  • Siri
    Military, MIL-R-10509/8, RN50
  • Mod panel
    2.87 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.05W, 1/20W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RN50C2871FRE6-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    2.87 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film