Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RN50C4532FRE6
Permintaan Quote
Melayu
4404701Image RN50C4532FRE6.Dale / Vishay
RN50C4532FRE6
  • Nombor Bahagian
    RN50C4532FRE6
  • Penerangan
    RES 45.3K OHM 1/20W 1% AXIAL
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
  • Mod panel
    45.3 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.05W, 1/20W
  • Nama lain
    RN50C4532FRE6-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Penerangan terperinci
    45.3 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film