Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RN55C6490FRE6
Permintaan Quote
Melayu
6005700Image RN55C6490FRE6.Dale / Vishay
RN55C6490FRE6
  • Nombor Bahagian
    RN55C6490FRE6
  • Penerangan
    RES 649 OHM 1/8W 1% AXIAL
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
  • Mod panel
    649 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Nama lain
    RN55C6490FRE6-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    21 Weeks
  • Penerangan terperinci
    649 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film