Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RN55D4002FRE6
Permintaan Quote
Melayu
5565268Image RN55D4002FRE6.Dale / Vishay
RN55D4002FRE6
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RN55D4002FRE6
  • Penerangan
    RES 40K OHM 1/8W 1% AXIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
  • Siri
    Military, MIL-R-10509/7, RN55
  • Mod panel
    40 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RN55D4002FRE6-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    21 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    40 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film