Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RN60C30R0FRE6
Permintaan Quote
Melayu
RN60C30R0FRE6
  • Nombor Bahagian
    RN60C30R0FRE6
  • Penerangan
    RES 30 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
  • Mod panel
    30 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Nama lain
    RN60C30R0FRE6-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Penerangan terperinci
    30 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film