Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RN65C2801FRE6
Permintaan Quote
Melayu
RN65C2801FRE6
  • Nombor Bahagian
    RN65C2801FRE6
  • Penerangan
    RES 2.8K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
  • Mod panel
    2.8 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Nama lain
    RN65C2801FRE6-MIL
  • Suhu Operasi
    -65°C ~ 175°C
  • Penerangan terperinci
    2.8 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film