Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > ROX2001M10FNLB
Permintaan Quote
Melayu
2282309Image ROX2001M10FNLB.Dale / Vishay
ROX2001M10FNLB
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ROX2001M10FNLB
  • Penerangan
    RES 1.1M OHM 1% 6W AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
  • Siri
    ROX
  • Mod panel
    1.1 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    6W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 230°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, High Voltage, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1.1 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film