Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > TNPW060327K4DETA
Permintaan Quote
Melayu
4730248Image TNPW060327K4DETA.Dale / Vishay
TNPW060327K4DETA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TNPW060327K4DETA
  • Penerangan
    RES 27.4K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
  • Siri
    TNPW
  • Mod panel
    27.4 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • ciri-ciri
    Military
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    27.4 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film