Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > TNPW06035K36DETA
Permintaan Quote
Melayu
5138357Image TNPW06035K36DETA.Dale / Vishay
TNPW06035K36DETA
  • Nombor Bahagian
    TNPW06035K36DETA
  • Penerangan
    RES 5.36K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
  • Mod panel
    5.36 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Penerangan terperinci
    5.36 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film