Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > TNPW080515K8DETA
Permintaan Quote
Melayu
3459119Image TNPW080515K8DETA.Dale / Vishay
TNPW080515K8DETA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TNPW080515K8DETA
  • Penerangan
    RES 15.8K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    TNPW
  • Mod panel
    15.8 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • ciri-ciri
    Military
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    15.8 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film