Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > TNPW1206562KDETA
Permintaan Quote
Melayu
2052200Image TNPW1206562KDETA.Dale / Vishay
TNPW1206562KDETA
  • Nombor Bahagian
    TNPW1206562KDETA
  • Penerangan
    RES 562K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    562 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    562 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military Thin Film