Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > AC DC Converters > AA10S1500A
Permintaan Quote
Melayu
3042413Image AA10S1500A.Delta Electronics
AA10S1500A
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    AA10S1500A
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 15V 10W
  • Model ECAD
  • Berat
    0.119 lb (53.98g)
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    2.06" L x 1.07" W x 0.93" H (52.3mm x 27.2mm x 23.5mm)
  • Siri
    AA10S
  • Kuasa (Watt)
    10W
  • Pakej / Kes
    4-DIP Module
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Peraturan beban
    ±0.5%
  • Peraturan Line
    ±0.5%
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • kecekapan
    75%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 667mA 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    667mA