Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > DRP024V060W1AZ
Permintaan Quote
Melayu
1477765Image DRP024V060W1AZ.Delta Electronics
DRP024V060W1AZ
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DRP024V060W1AZ
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 24V 60W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    24V
  • Voltan - Pengasingan
    4kV
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    4.75" L x 1.26" W x 4.45" H (120.6mm x 32.0mm x 113.0mm)
  • Siri
    CliQ
  • Kuasa (Watt)
    60W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 75°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Beban minimum yang diperlukan
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, Universal Input
  • kecekapan
    87%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.5A