Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > AC DC Converters > DRP048V120W1BA
Permintaan Quote
Melayu
4243462Image DRP048V120W1BA.Delta Electronics
DRP048V120W1BA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
504+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DRP048V120W1BA
  • Penerangan
    AC/DC CONVERTER 48V 120W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 4
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
  • Voltan - Output 1
    48V
  • Voltan - Pengasingan
    4kV
  • Voltan - Input
    85 ~ 264 VAC
  • Jenis
    Enclosed
  • Saiz / Dimensi
    4.85" L x 1.97" W x 4.76" H (123.1mm x 50.0mm x 121.0mm)
  • Siri
    CliQ II
  • Kuasa (Watt)
    120W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 80°C (With Derating)
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    DIN Rail
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Beban minimum yang diperlukan
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, Load Sharing, PFC, Universal Input
  • kecekapan
    91%
  • Penerangan terperinci
    Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input
  • Semasa - Output (Max)
    2.5A