Rumah > Produk > Motors, Solenoid, Lembaga Pemandu / Modul > Solenoid, Penggerak > DSML-0630-24C
Permintaan Quote
Melayu
5387318Image DSML-0630-24C.Delta Electronics
DSML-0630-24C
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DSML-0630-24C
  • Penerangan
    SOLENOID LATCH PULL CONT 24V
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    24VDC
  • Jenis
    Open Frame Latching (Pull)
  • Style penamatan
    Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
  • Teknologi
    Electromechanical
  • stroke Panjang
    0.500" (12.70mm)
  • Saiz / Dimensi
    1.200" L x 0.750" W x 0.750" H (29.46mm x 19.05mm x 19.05mm)
  • Detail aci
    Clevis
  • Siri
    DSML
  • Kuasa (Watt)
    4W
  • Nama lain
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kitar tugas
    Continuous
  • Diameter - Shaft
    0.250" (6.35mm)
  • Penerangan terperinci
    Continuous Duty Solenoid Open Frame Latching (Pull) Type 0.500" (12.70mm) Stroke 24VDC Chassis Mount
  • DC Rintangan (DCR)
    144 Ohm