Rumah > Produk > Motors, Solenoid, Lembaga Pemandu / Modul > Solenoid, Penggerak > DSOL-1341-24
Permintaan Quote
Melayu
1511256Image DSOL-1341-24.Delta Electronics
DSOL-1341-24
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DSOL-1341-24
  • Penerangan
    SOLENOID PULL INTERMITTENT 24V
  • Model ECAD
  • Berat
    0.507 lb (229.97g)
  • Voltan - Rated
    24VAC
  • Jenis
    Open Frame (Pull)
  • Style penamatan
    Quick Connect
  • Teknologi
    Electromechanical
  • stroke Panjang
    0.787" (20.00mm)
  • Saiz / Dimensi
    1.609" L x 1.312" W x 1.468" H (40.87mm x 33.33mm x 37.29mm)
  • Detail aci
    Groove
  • Siri
    DSOL
  • Kuasa (Watt)
    220W
  • Nama lain
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kitar tugas
    Intermittent
  • Diameter - Shaft
    0.247" (6.27mm)
  • Penerangan terperinci
    Intermittent Duty Solenoid Open Frame (Pull) Type 0.787" (20.00mm) Stroke 24VAC Chassis Mount
  • DC Rintangan (DCR)
    2.6 Ohm