Rumah > Produk > Supplies Power - Luar / Dalaman (Off-Board) > LED pemandu > LNE-36V320WDAA
Permintaan Quote
Melayu
LNE-36V320WDAA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LNE-36V320WDAA
  • Penerangan
    LED DRVR CC/CV AC/DC 36V 8.9A
  • Model ECAD
  • Voltan - Output
    36V
  • Voltan - Pengasingan
    3.85kV
  • Voltan - Input (Min)
    90VAC
  • Voltan - Input (Max)
    305VAC
  • Jenis
    Constant Current, Voltage
  • topologi
    AC DC Converter
  • Style penamatan
    Wire Leads
  • Saiz / Dimensi
    9.92" L x 3.54" W x 1.72" H (252.0mm x 89.9mm x 43.7mm)
  • Siri
    LNE-320W
  • penilaian
    IP67
  • Kuasa (Watt)
    320W
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C
  • Jumlah Output
    1
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Pengilang Standard Lead Time
    24 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    OCP, OTP, OVP, SCP
  • kecekapan
    94.5%
  • dimming
    Analog, PWM
  • Penerangan terperinci
    8.9A 36V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
  • Semasa - Output (Max)
    8.9A