Rumah > Produk > Supplies Power - Lembaga Mount > DC DC Converters > S24DE150R6PDFA
Permintaan Quote
Melayu
856128Image S24DE150R6PDFA.Delta Electronics
S24DE150R6PDFA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S24DE150R6PDFA
  • Penerangan
    DC DC CONVERTER +/-15V 20W
  • Model ECAD
  • Voltan - Output 3
  • Voltan - Output 2
    -15V
  • Voltan - Output 1
    15V
  • Voltan - Pengasingan
    1.6kV
  • Voltan - Input (Min)
    9V
  • Voltan - Input (Max)
    36V
  • Jenis
    Isolated Module
  • Saiz / Dimensi
    1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
  • Siri
    S24DE
  • Kuasa (Watt)
    20W
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    6-DIP Module
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Jumlah Output
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Remote On/Off, UVLO
  • kecekapan
    88%
  • Penerangan terperinci
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 670mA, 670mA 9V - 36V Input
  • Semasa - Output (Max)
    670mA, 670mA