Rumah > Produk > Optoelectronics > LED - Penunjuk Circuit Board, Perlengkapan, Bar Li > HLMP1300101F
Permintaan Quote
Melayu
HLMP1300101F
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1800+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HLMP1300101F
  • Penerangan
    LED CBI 3MM 1POS RED TH
  • Model ECAD
  • Panjang gelombang - Peak
    635nm
  • Penilaian voltan
    1.9V
  • sudut Penglihatan
    60°
  • Siri
  • pembungkusan
    Bulk
  • pemasangan Jenis
    Through Hole, Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Millicandela Rating
    13.8mcd
  • Jenis Lens
    Diffused
  • Style kanta / Saiz
    Round with Domed Top, 3mm (T-1)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    LED Circuit Board Indicator Single Red Diffused 1.9V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Through Hole, Right Angle
  • Semasa
    30mA