Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - FET, MOSFET - Single > DMTH10H005LCT
Permintaan Quote
Melayu
DMTH10H005LCT
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DMTH10H005LCT
  • Penerangan
    MOSFET N-CH 100V 140A TO220AB
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • VGS (th) (Max) @ Id
    3.5V @ 250µA
  • VGS (Max)
    ±20V
  • Teknologi
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Pembekal Peranti Pakej
    TO-220AB
  • Siri
    Automotive, AEC-Q101
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    5 mOhm @ 13A, 10V
  • Kuasa Penyebaran (Max)
    187W (Tc)
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    TO-220-3
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds
    3688pF @ 50V
  • Gate Charge (QG) (Max) @ VGS
    114nC @ 10V
  • Jenis FET
    N-Channel
  • FET Ciri
  • Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On)
    10V
  • Parit untuk Source Voltan (Vdss)
    100V
  • Penerangan terperinci
    N-Channel 100V 140A (Tc) 187W (Tc) Through Hole TO-220AB
  • Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C
    140A (Tc)