Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > FN4800071
Permintaan Quote
Melayu
5884829Image FN4800071.Diodes Incorporated
FN4800071
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    FN4800071
  • Penerangan
    OSCILLATOR XO 48.000MHZ CMOS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Siri
    SaRonix-eCera™ FN
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    CMOS
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.071" (1.80mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • kekerapan kestabilan
    ±25ppm
  • kekerapan
    48MHz
  • Penerangan terperinci
    48MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    25mA