Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > GDZ7V5LP3-7
Permintaan Quote
Melayu
3928194Image GDZ7V5LP3-7.Diodes Incorporated
GDZ7V5LP3-7
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    GDZ7V5LP3-7
  • Penerangan
    DIODE ZENER 7.5V 250MW 2DFN
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    7.5V
  • Toleransi
    ±5%
  • Pembekal Peranti Pakej
    X3-DFN0603-2
  • Siri
  • Power - Max
    250mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0201 (0603 Metric)
  • Nama lain
    GDZ7V5LP3-7DITR
    GDZ7V5LP37
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C