Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > PD7500001
Permintaan Quote
Melayu
825777Image PD7500001.Diodes Incorporated
PD7500001
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PD7500001
  • Penerangan
    OSCILLATOR XO 75.000MHZ PECL SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Siri
    SaRonix-eCera™ PD
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    6-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    PECL
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.051" (1.30mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    75MHz
  • Penerangan terperinci
    75MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    88mA