Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Antara muka - Analog Suis - Tujuan Khas > PI3V312ZHEX
Permintaan Quote
Melayu
6124614Image PI3V312ZHEX.Diodes Incorporated
PI3V312ZHEX
  • Nombor Bahagian
    PI3V312ZHEX
  • Penerangan
    IC VIDEO MUX/DEMUX 2X1 20TQFN
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan, Single (V +)
    3.3V
  • Voltan - Bekalan, Dual (V ±)
  • Tukar Circuit
    SPDT
  • Pembekal Peranti Pakej
    20-TQFN-EP (3.5x4.5)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    20-WFQFN Exposed Pad
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Dalam Negeri Rintangan (Max)
    8 Ohm