Permintaan Quote
Melayu
PI5A100WE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PI5A100WE
  • Penerangan
    IC SWITCH QUAD SPDT 16SOIC
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan, Single (V +)
    2 V ~ 6 V
  • Voltan - Bekalan, Dual (V ±)
  • Tukar Time (Ton, Toff) (Max)
    15ns, 7ns
  • Tukar Circuit
    SPDT
  • Pembekal Peranti Pakej
    16-SOIC
  • Siri
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Dalam Negeri Rintangan (Max)
    10 Ohm
  • Bilangan Circuits
    4
  • Pemultipleks / demultiplexer Circuit
    2:1
  • Penerangan terperinci
    4 Circuit IC Switch 2:1 10 Ohm 16-SOIC
  • Semasa - Kebocoran (IS (off)) (Max)
    10µA (Typ)
  • crosstalk
    -100dB @ 10MHz
  • suntikan caj
    10pC (Max)
  • Channel-to-saluran Matching (ΔRon)
    800 mOhm
  • Channel kemuatan (CS (off), CD (off))
    8pF, 14pF
  • Nombor Bahagian Asas
    PI5A100
  • -3dB Bandwidth
    230MHz