Rumah > Produk > Litar Bersepadu (ICS) > Jam / Timing - Permohonan Khusus > PI6C20400ALE
Permintaan Quote
Melayu
PI6C20400ALE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    PI6C20400ALE
  • Penerangan
    IC CLOCK BUFFER 1:4 28TSSOP
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.135 V ~ 3.465 V
  • Pembekal Peranti Pakej
    28-TSSOP
  • Siri
  • Nisbah - Input: Output
    1:4
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
  • PLL
    Yes
  • Pengeluaran
    HCSL
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    6 Weeks
  • Tujuan utama
    PCI Express (PCIe)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input
    HCSL
  • Kekerapan - Max
    400MHz