Rumah > Produk > suis > Suis tekan butang > 700ASP7B10M2QE
Permintaan Quote
Melayu
700ASP7B10M2QE
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    700ASP7B10M2QE
  • Penerangan
    SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 120V
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    28V
  • Voltan Rating - AC
    120V
  • Jenis
    Standard
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Tukar Fungsi
    On-Mom
  • Siri
    700A
  • Panel cutout Ukuran
    Circular - 6.35mm Dia
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Rear
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Voltan Illumination (nominal)
  • Illumination Jenis Warna
  • ciri-ciri
    Epoxy Sealed Terminals
  • Life elektrik
    50,000 Cycles
  • Penerangan terperinci
    Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Rear
  • Rating Semasa
    3A (AC/DC)