Rumah > Produk > suis > Suis tekan butang > D16EES12NRED
Permintaan Quote
Melayu
D16EES12NRED
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    D16EES12NRED
  • Penerangan
    SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    24V
  • Voltan Rating - AC
    125V
  • Jenis
    Standard, Illuminated
  • Style penamatan
    Solder Lug
  • Tukar Fungsi
    On-On
  • Siri
    D16
  • Panel cutout Ukuran
    Circular - 16.00mm Dia
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 55°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Front
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
    100,000 Cycles
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • Voltan Illumination (nominal)
    14 VAC/DC
  • Illumination Jenis Warna
    Incandescent, Red
  • ciri-ciri
  • Life elektrik
    50,000 Cycles
  • Penerangan terperinci
    Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front
  • Rating Semasa
    8A (AC), 6A (DC)