Rumah > Produk > suis > Suis tekan butang > D16OAT11JREDRED
Permintaan Quote
Melayu
D16OAT11JREDRED
  • Nombor Bahagian
    D16OAT11JREDRED
  • Penerangan
    SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    24V
  • Voltan Rating - AC
    125V
  • Panel cutout Ukuran
    Circular - 16.00mm Dia
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 55°C
  • Voltan Illumination (nominal)
    12 VDC
  • Illumination Jenis Warna
    LED, Red
  • Penerangan terperinci
    Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front
  • Rating Semasa
    8A (AC), 6A (DC)