Rumah > Produk > suis > Suis jumpelang > RB1F45C1100
Permintaan Quote
Melayu
RB1F45C1100
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RB1F45C1100
  • Penerangan
    SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
    125V
  • Style penamatan
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Tukar Fungsi
    On-Off-On
  • Siri
    RB1, LAMB
  • Panel cutout Ukuran
    Rectangular - 30.00mm x 11.00mm
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 65°C
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Snap-In
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • Voltan Illumination (nominal)
  • Illumination Jenis Warna
  • ciri-ciri
  • Life elektrik
    10,000 Cycles
  • Penerangan terperinci
    Rocker Switch SPDT 15A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
  • Rating Semasa
    15A (AC)