Rumah > Produk > suis > Suis DIP > RDMAR16P1T
Permintaan Quote
Melayu
6479358Image RDMAR16P1T.E-Switch
RDMAR16P1T
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1050+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RDMAR16P1T
  • Penerangan
    SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 42V
  • Model ECAD
  • boleh dibasuh
    Yes
  • Penilaian voltan
    42VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Siri
    RDM
  • Pitch
    0.100" (2.54mm), Full
  • pembungkusan
    Tube
  • Nama lain
    EG4977-5
    RDMAR16PIT
  • Suhu Operasi
    -60°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    16
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
    25,000 Steps
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Panjang
    0.291" (7.40mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi Lembaga atas
    0.144" (3.66mm)
  • ciri-ciri
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Life elektrik
    25,000 Steps
  • Penerangan terperinci
    Dip Switch Hexadecimal 16 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 42VDC
  • Rating Semasa
    100mA