Rumah > Produk > suis > Snap Action, Had Suis > SS075Q101F030P1A
Permintaan Quote
Melayu
SS075Q101F030P1A
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SS075Q101F030P1A
  • Penerangan
    SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
    125V
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Tukar Fungsi
    On-Mom
  • Siri
    SS
  • Akhbar Tentera
    10gf
  • Pretravel
    0.063" (1.6mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Overtravel
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 75°C
  • Jawatan operasi
    0.345" (8.8mm)
  • Force operasi
    30gf
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
    1,000,000 Cycles
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
  • Life elektrik
    100,000 Cycles
  • Berbeza Travel
  • Rating Semasa
    100mA (AC)