Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B25620B1806K981
Permintaan Quote
Melayu
B25620B1806K981
  • Nombor Bahagian
    B25620B1806K981
  • Penerangan
    CAP FILM 80UF 10% 1.98KVDC SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    1980V (1.98kV)
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    2.953" Dia (75.00mm)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 70°C
  • Lead Jarak
    1.260" (32.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.236" (133.00mm)
  • Penerangan terperinci
    80µF Film Capacitor 1980V (1.98kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • kemuatan
    80µF