Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B25631A0227K700
Permintaan Quote
Melayu
B25631A0227K700
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
24+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B25631A0227K700
  • Penerangan
    CAP FILM 220UF 10% 700VDC SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    700V
  • Voltan Rating - AC
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Threaded, Male
  • Saiz / Dimensi
    3.346" Dia (85.00mm)
  • Siri
    B25631
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B25631A 227K700
    B25631A227K700
    B25631A227K700-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Lead Jarak
    1.772" (45.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.598" (66.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    220µF Film Capacitor 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • kemuatan
    220µF