Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B25834D7156K4
Permintaan Quote
Melayu
B25834D7156K4
  • Nombor Bahagian
    B25834D7156K4
  • Penerangan
    CAP FILM 15UF 10% 1.1KVAC SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
  • Voltan Rating - AC
    1100V (1.1kV)
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Threaded, Male
  • Saiz / Dimensi
    3.118" Dia (79.20mm)
  • Siri
    B25834
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B25834D7156K 4
    B25834D7156K004
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis, Stud Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lead Jarak
    1.378" (35.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    6.929" (176.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    15µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • kemuatan
    15µF