Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B25834J6106K9
Permintaan Quote
Melayu
73194
B25834J6106K9
  • Nombor Bahagian
    B25834J6106K9
  • Penerangan
    CAP FILM 10UF 10% 900VAC SCREW
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Voltan Rating - AC
    900V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Threaded, Male
  • Siri
    B25834
  • Nama lain
    B25834J6106K 9
    B25834J6106K009
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    10µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • kemuatan
    10µF