Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B25835K2104K7
Permintaan Quote
Melayu
B25835K2104K7
  • Nombor Bahagian
    B25835K2104K7
  • Penerangan
    CAP FILM 0.1UF 3.4KVAC CHAS MT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Voltan Rating - AC
    3400V (3.4kV)
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
  • Siri
    B25835
  • Nama lain
    B25835K2104K 7
    B25835K2104K007
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Penerangan terperinci
    0.1µF Film Capacitor 3400V (3.4kV) Radial, Can
  • kemuatan
    0.1µF