Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B25835M6474K7
Permintaan Quote
Melayu
490224
B25835M6474K7
  • Nombor Bahagian
    B25835M6474K7
  • Penerangan
    CAP FILM 0.47UF 900VAC QC TERM
  • Voltan Rating - AC
    900V
  • Toleransi
    ±10%
  • penamatan
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Siri
    B25835
  • Nama lain
    B25835M6474K 7
    B25835M6474K007
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 85°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    2.244" (57.00mm)
  • Penerangan terperinci
    0.47µF Film Capacitor 900V Radial, Can
  • kemuatan
    0.47µF