Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32362B3207J030
Permintaan Quote
Melayu
1182490Image B32362B3207J030.EPCOS
B32362B3207J030
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    B32362B3207J030
  • Penerangan
    CAP FILM 200UF 5% 330VAC SCREW
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
  • Voltan Rating - AC
    330V
  • Toleransi
    ±5%
  • penamatan
    Threaded, Male
  • Saiz / Dimensi
    3.346" Dia (85.00mm)
  • Siri
    B32362
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    B32362B3207J 30
    B32362B3207J30
    B32362B3207J30-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Chassis, Stud Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Lead Jarak
    1.378" (35.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    5.984" (152.00mm)
  • ciri-ciri
  • Bahan dielektrik
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Penerangan terperinci
    200µF Film Capacitor 330V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • kemuatan
    200µF