Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32522C3155M289
Permintaan Quote
Melayu
B32522C3155M289
Dalam stok
2560+
  • Nombor Bahagian
    B32522C3155M289
  • Penerangan
    CAP FILM 1.5UF 20% 250VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    250V
  • Voltan Rating - AC
    160V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
  • Siri
    B32522
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    25 Weeks
  • Lead Jarak
    0.591" (15.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • Penerangan terperinci
    1.5µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • kemuatan
    1.5µF