Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32529C0223M289
Permintaan Quote
Melayu
5538771Image B32529C0223M289.EPCOS
B32529C0223M289
Dalam stok
12800+
  • Nombor Bahagian
    B32529C0223M289
  • Penerangan
    CAP FILM 0.022UF 20% 63VDC RAD
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    63V
  • Voltan Rating - AC
    40V
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
  • Siri
    B32529
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    B32529C 223M289
    B32529C223M289
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.256" (6.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.022µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • kemuatan
    0.022µF