Rumah > Produk > Kapasitor > filem Capacitors > B32529C0334K189
Permintaan Quote
Melayu
3970533Image B32529C0334K189.EPCOS
B32529C0334K189
Dalam stok
2400+
  • Nombor Bahagian
    B32529C0334K189
  • Penerangan
    CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
    63V
  • Voltan Rating - AC
    40V
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.287" L x 0.118" W (7.30mm x 3.00mm)
  • Siri
    B32529
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    495-2549-2-ND
    B32529C 334K189
    B32529C334K189
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.256" (6.50mm)
  • Penerangan terperinci
    0.33µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • kemuatan
    0.33µF